Христо МИХНЕВ Последна промяна на 29 януари 2019 в 13:43 579 0
Глухотата е министерска болест. Викаш им, че са корумпирани, те си траят. Викаш им – оставка! Пак си траят. Викаш им да си намалят заплатите – пак не чуват. Хубаво нещо е глухотата, траеш си и си вземаш голямата заплата.