За глухотата

Последна промяна на 29 януари 2019 в 13:43 579 0

 
Глухотата е министерска болест.
Викаш им, че са корумпирани, те си траят.
Викаш им – оставка! Пак си траят.
Викаш им да си намалят заплатите –
пак не чуват.
Хубаво нещо е глухотата,
траеш си и си вземаш голямата заплата.

Виж още за: